Súťaž trvá od 25.4. do 26.5.2019

Vyhrajte to najlepšie!

Každý týždeň ste v hre o hokejový dres pre pravého fanúšika.

Začať súťažiť

AKO SA ZAPOJIŤ

1.

Kúpte aspoň 3l piva Pilsner Urquell

2.

Zaregistrujte číslo bloku
a dátum nákupu

3.

Fandite našim hokejistom
z celého srdca. Žrebujeme
každý týždeň

100x

oficiálny dres slovenskej
hokejovej reprezentácie

ZAPOJTE SA DO SÚŤAŽE

Vyplňte formulár a zapojte sa do súťaže

Vaše údaje

* povinný údaj Blok si uschovajte pre prípad výhry

Ďakujeme za registráciu do súťaže. Nezabudnite sledovať zoznam výhercov, ktorý bude zverejnený na našej stránke.

ZOZNAM VÝHERCOV

Eduard Mihok

Čečejovce

Dušan Damborský

Šaľa

Jaroslav Fuchs

Bratislava

Jozef Smolar

Bratislava

Adriana Cesneková

Drahovce

Mário Žihala

Lipany nad Torysou

Ján Horečný

Považska Bystrica

Karol Polák

Jablonica

Katarina Mogrovicova

Tvrdošovce

David Valchar

Bojnice

Marika Pavúková

Brusno

Maťa Phamova

Brusno

Róbert Bielik

Valaliky

Miroslav Orsag

Bratislava

Anka Pavúková

Brusno

Branislav Buštík

Chorvátsky Grob

Marian Uhnák

Levice

Tomáš Patarák

Humenné

Vladimír Kovačič

Bratislava

Aurel Mohnaczký

Bratislava

Janka Gjabelová

Nová Dubnica

Michal Nanko

Radošina

Peter Varecha

Bratislava

Peter Nešpor

Žiar nad Hronom

Matúš Martiska

Topoľčany

Jaroslav Fuchs

Bratislava

Peter Nešpor

Žiar nad Hronom

Michal Kralovič

Senica

Jaroslav Zverbík

Trenčín

Jana Štrpková

Skačany

Jozef Sova

Dlhá nad Oravou

Andrea Nanková

Radošina

Dominik Sarik

Ondavské Matiašovce

Peter Krištofčo

Spišská Nová ves

Ján Peteja

Žilina

Peter Karniš

Trebišov

Peter Vošček

Svit

Ján Džubanský

Bratislava

Katarina Mogrovicova

Tvrdošovce

Richard Borbély

Nové Zámky

Zuzana Miklíková

Žiar nad Hronom

Miriam Lobotkova

Velka Hradna

Ľuboš Bondor

Prievidza

Andrej Stolár

Piešťany

Pavol Šabak

Koňuš

Marika Pavúková

Brusno

Mata Phamova

Brusno

Anka Pavúková

Brusno

Renata Lorinczova

Šamorín

Roman Jesensky

Košice

Jozef Sova

Dlhá nad Oravou

Ján Peteja

Žilina

Daniela Vali

Smižany

Zuzana Pačesová

Banská Bystrica

Barnabáš Práger

Nedožery-Brezany

Pavol Šabak

Koňuš

Peter Karniš

Trebisov

Judita Poláková

Jablonica

Pavel Gejdoš

Bratislava

Zuzana Pap

Slovenský Grob

Marian Lukasik

Martin

Monika Belejkaničová

Trebišov

Peter Paľovčík

Limbach

Renáta Lorinczova

Šamorín

Mihály Turjanica

Nové Zámky

Zuzana Marková

Sklené Teplice

Irena Bediova

Nové Zámky

Peter Varecha

Bratislava

Marika Pavúková

Brusno

Maťa Phamova

Brusno

Beata Phamová

Brusno

Marta Buckulčíková

Banská Bystrica

Silvester Ruzicka

Malacky

Dominik Sarik

Ondavské Matiašovce

Slavomíra Pekárová

Plaveš

Renata Lorinczova

Šamorín

Peter Vošček

Svit

Pavel Gejdoš

Bratislava

Marian Lukasik

Martin

Roman Štrbavý ml.

Dlhá nad Oravou

Mihály Turjanica

Nové Zámky

Jozef Dvořák

Košice

Anka Pavúková

Brusno

Jana Breznická

Trenčín

Dominika Šabakova

Stražske

Peter Nešpor

Žiar nad Hronom

Marika Pavúková

Brusno

Maťa Phamová

Brusno

Adam Sarik

Ondavské Matiašovce

Filip Martiska

Topoľčany

Milada Uhnák

Levice

Monika Belejkanicova

Trebišov

Peter Karniš

Trebišov

Peter Varecha

Bratislava

Vladimir Belejkanic

Trebišov

Anna hromjakova

Poprad

Andrej Stolár

Piešťany

Monika Belejkanicova

Trebišov

Jozef Sova

Dlhá nad Oravou

Csaba Lorincz

Šamorín